Хоменко Олексій Миколайович

Керівник Київської обласної прокуратури

Місце народження

Народився в 1981 році в місті Полтава.

Освіта

У 2003 році здобув вищу освіту в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого.

Кар’єра

З липня 2003 року до липня 2007 року — помічник, старший помічник військового прокурора Полтавського гарнізону Північного регіону України, Центрального регіону України.

З липня 2007 року до жовтня 2008 року працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів у військових формуваннях військової прокуратури Центрального регіону України.

З жовтня 2008 року до травня 2009 року — обіймав посаду заступника військового прокурора Деснянського гарнізону Центрального регіону України.

З травня 2009 до лютого 2011 року працював заступником військового прокурора Київського гарнізону Центрального регіону України.

З лютого до червня 2011 року був очільником відділу нагляду за додержанням законів у військових формуваннях військової прокуратури Центрального регіону України.

Із червня 2011 року до серпня 2012 року — працював очільником відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави військової прокуратури Центрального регіону України.

Із серпня до жовтня 2012 року обіймав посаду начальника відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Із жовтня 2012 року до квітня 2014 року — був заступником начальника відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави управління правозахисної і представницької діяльності Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генпрокуратури України.

З квітня до серпня 2014 року обіймав посаду заступника прокурора Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Із серпня 2014 року до вересня 2020 року— працює заступником військового прокурора Центрального регіону України.

З вересня до листопада 2020 року — керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

У листопаді 2020 року призначений керівником Київської обласної прокуратури.

 

Пов’язані матеріали

Пов’язані
матеріали

Читайте також про

Читайте
також про

Момот Олексій Вікторович

Очільник Вишгородської міської ради Київської області

Залужний Валерій Федорович

Головнокомандувач Збройних Сил України

Кулеба Олексій Володимирович

Голова Київської обласної державної адміністрації