«Звідки ви знаєте, що це був я?» — журналісти поговорили з окупантом, який потрапив на камери відеоспостереження в Бучі

Журналісти поговорили з російським військовим Давидом Макаренком, який 4 березня 2022 року потрапив на камери відеоспостереження в Бучі. Про це повідомляє телеграм-канал ASTRA.

Раніше журналісти видання «Суспільне» знайшли відповідні кадри, що стосуються обстрілу трьох друзів-волонтерів та мешканця Бучі, що стали жертвами російських військових на вулиці Києво-Мироцькій.

Давид Макаренко, який у той час перебував у Бучі, підтвердив, що його зафіксували на камерах відеоспостереження магазину. Однак він заперечує свою причетність до вбивства мирних жителів та стверджує, що йшов «іншою вулицею».

На той час він був контрактником у в/ч 32515 у Псковській області, а 4 березня 2022 року, коли він перебував у Бучі, на Києво-Мироцькій вулиці міста російські військові розстріляли волонтерів Максима Кузьменка, Анастасію Яланську та Сергія Устименка, а також мешканця цієї вулиці Володимира Асаулова.

«Звідки ви знаєте, що то я був? Так, я фігурував у відео. Але звідки ви знаєте, що я розстріляв людей? Це непрямі підстави, що зараз мені ви це кажете, що ми розстріляли людей. А у вас є підстави?» — обурюється Макаренко у розмові з журналістом.

Після пояснення, що зараз немає жодних доказів його причетності до розстрілу, а йому телефонують, щоб з’ясувати, чи знає він, хто з його товаришів по службі міг це зробити, Давид заводить розмову про Донбас, «який бомбили 8 років».

Фото: ASTRA

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.