ЗСУ не кидає, а посилює позиції в Бахмуті: Зеленський провів Ставку, а Сирський відвідав бойові частини на передовій

Сьогодні, 6 березня, Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача з детальним розглядом ситуації в Бахмуті. Про це повідомляє Офіційне представництво Президента України.

«Оцінюючи перебіг оборонної операції, Президент поставив запитання Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та командувачу оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександру Сирському щодо подальших дій на Бахмутському напрямку. Вони висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті», – ідеться в повідомленні.

Медійний майданчик Сил оборони та безпеки України також повідомляє, що генерал-полковник Олександр Сирський вчора, 5 березня, у черговий раз відвідав частини, які здійснюють оборону Бахмута та на підступах до міста.

«Ворог кинув у бій додаткові сили Вагнера. Наші воїни мужньо боронять позиції на півночі Бахмута, намагаючись не допустити оточення міста. За місяці оборони наші оборонці завдали значних втрат ворогу, знищили велику кількість техніки, змусили кидати у бій найкращі штурмові підрозділи Вагнера та зменшили наступальний потенціал противника», – відзначив Олександр Сирський.

Фото: Сухопутні війська ЗСУ.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.