Знущання над тваринами

Зоозахисники звернулись у поліцію через знущання над тваринами у звіринці на Київщині

UAnimals звертається до поліції через контактний звіринець на Київщині, про це йдеться на сторінці організації.

Як стало відомо, активісти отримали світлини, де люди позують, тримаючи на руках левенят. Локація цих фото — база відпочинку «Золотий фазан», на території якої є контактний звіринець.

UAnimals написали у «Золотий фазан», вдаючи потенційного відвідувача і запитали чи можна в них фотографуватися з левенятами. Їм відповіли ствердно.

В організації нагадують, що закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» забороняє утримувати великих хижих тварин на базах відпочинку, а також забороняє надавати фотопослуги з дикими тваринами.

«Хочемо ще раз нагадати любителям «маленьких милих левенят», що їх відлучають від мами, щоб заробляти на них, а коли ті виростають, стають непотребом. От справді, ви колись думали, де і як потім утримують тих левенят, коли вони стають величезними левами? Та яка різниця, якщо на їх місце куплять наступну малечу, так?», – звертаються активісти.

Зазначають, що у Центр порятунку диких тварин вже потрапляли експлуатовані левенята з численими переломами лап, скалічені, хворі та у жахливому стресі.

«Нагадуємо відвідувачам звіринців: ваша поведінка популяризує жорстоке ставлення до тварин. Також неймовірно засмучує, що до такої жорстокості люди привчають і дітей.
Дикі тварини — це не річ та не реквізит для фото», – наголошують в організації.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.