Жителів селища Красятичі оглянуть київські кардіологи та психологи

У селищі Красятичі Вишгородського району безкоштовно оглянуть дітей та дорослих кардіологи та психологи. Про це повідомила на своїй сторінці депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.

Огляд відбудеться 26 травня в Центральній районній лікарні за сприяння благодійної організації «Твої Долоні» спільно з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ).

Діти та дорослі пройдуть фахове кардіологічне обстеження, виміряють рівень цукру в крові, а також отримають психологічну допомогу від фахових клінічних, кризових психологів.

«Під час заходу діти зможуть отримати додаткове психо-соціальне розвантаження, пройти зоотерапію та гарно провести час», — пише депутатка.

Також завдяки громадському об’єднанню «Твій шлях» родинам з дітьми роздаватимуть продуктові набори. При собі просять мати свідоцтва або паспорти дітей.

Це не перший виїзд Центру дитячої кардіології селищами Київщини. Раніше ми розповідали, що понад півтисячі дітей в умовах воєнного стану обстежила на виїзних консультаціях команда лікарів.