євідновлення в Бучі

Жителі Бучанської громади, які ще не відремонтували своє житло, можуть отримати державну допомогу

У Бучанській міський раді відбулося перше організаційне засідання Комісії з питань надання компенсацій за пошкоджені об’єкти. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Йдеться про програму державної допомоги єВідновлення. Громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись новою послугою в «Дії» для отримання допомоги від держави для відновлення свого помешкання. Мова йде, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо, додають у міськраді.

«Комісія буде виїжджати робити обстеження, складати чек-листи і потім на засіданні приймати рішення щодо компенсації. Сума грошової допомоги визначається індивідуально і залежить від складності пошкоджень. Однак максимальний розмір виплати не може перевищувати 200 тисяч гривень», – зауважив заступник Бучанського міського голови Дмитро Чейчук.

Такою послугою мають змогу скористатися всі жителі Бучанської громади, чиє житло було пошкоджене внаслідок бойових дій і підлягає відновленню. Ті, хто вже відремонтував своє житло, наразі не зможуть отримати державну допомогу.

Фото: Бучанська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.