Ексклюзив
Жіноча військова форма ЗСУ

Жіноча військова форма в ЗСУ: чому її досі нема, – коментар Радниці з ґендерних питань Командувача Сухопутних військ ЗСУ

Радниця з ґендерних питань Командувача Сухопутних військ ЗСУ Оксана Григор’єва ексклюзивно «Київщині 24/7» розповіла останні новини щодо ситуації з жіночою формою із ЗСУ.

«Про жіночу форму говорять на найвищому рівні: вона тестується. І я знову буду піднімати питання, що там робиться, бо вона щось дуже довго тестується – уже треба шити. Я не бачу в цьому проблем ні законодавчо, ніяк. Якось же шиють за стандартними розмірами цивільний жіночий одяг. Але всі держави з жіночою військовою формою чомусь теж так гальмували.

У нас тут проблема навіть не в дискримінації, а в бюрократії. Систему треба оптимізувати, цифровізувати й позбутися багатьох проблем. Якби ми, ЗСУ, мали право робити форму самі – уже б давно це зробили, але ми чекаємо, коли Міноборони протестує, затвердить та замовить її», – ідеться в повідомленні.

Разом із тим Оксана зазначила, що захисниці України на передовій повністю забезпечені жіночою формою завдяки волонтерським ініціативам. Про інші ґендерні обставини в ЗСУ читайте в нашому великому інтерв’ю.

Авторка: Аня Алляйн.

Фото: АрміяІнформ.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.