Згурівська громада виступила проти дистанційного навчання в школах

В неділю, 22 січня, виконавчий орган місцевого самоврядування у Згурівській громаді повинен прийняти рішення щодо повернення школярів до очного навчання. Це питання буде розглянуто у зв’язку з тим, що батьки виступили проти запровадження виключно дистанційного навчання у школах. Про це повідомив депутат Згурівської громади Євген Чубук (фракція «Свобода»).

«Рішення виконкому Згурівської селищної ради щодо дистанційного навчання у школах громади з 23.01 є безглуздим, нікчемним і таким, що не відповідає інтересам жителів ОТГ», — зазначив Євген Чубук.

За його словами, рішення було прийнято нібито у зв’язку з трагедією у садочку в Броварах, що сталася 18 січня. Проте, як зауважив депутат, у школах заборонили очне навчання, садочки ж залишились працювати.

«Не було й директиви згори після трагедії в Броварах щодо переходу на дистанційне навчання у школах. На рівні Броварського району була рекомендація щодо змішаної форми», – запевнив Чубук.

Він додав, що для шкіл, які мають належні укриття, ніяких обмежень щодо очного навчання не встановлено.

«Після шаленого спротиву батьків та всіх небайдужих жителів громади на завтра 22 січня (в неділю) в екстреному порядку скликається виконком для того, аби нашвидкоруч виправити критичну помилку і дозволити очне навчання у школах. І виправлять. Тільки завдяки тому, що піднялися батьки», – підкреслив Євген Чубук.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.