Медичні заклади Київщини

«Здоров’я українців не можна відкладати»: КОВА включить до спроможної мережі 33 медзаклади

КОВА пропонуватиме МОЗ України включити до спроможної мережі Київщини 33 медичні заклади. Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Це наступний інфраструктурний етап медичної реформи, який детально обговорили на нараді за участі представників медзакладів Київщини. Через повномасштабну війну рф проти України перед нами стоять нові виклики. Наше завдання – у максимально короткі терміни зробити медичну допомогу Київщини більш доступною та якісною.

Наша команда вже перейшла від теорії до дій. Здоров’я українців не можна відкладати на потім. Кожен пацієнт має бути впевненим, що в разі необхідності потрапить до того лікувального закладу, в якому є відповідне обладнання та фахівці. Ми сформували робочу групу, до якої увійшли представники медзакладів області, департаменту охорони здоров’я, депутати обласної ради. Упродовж трьох місяців ця група проаналізувала діяльність всіх медзакладів області. На основі результатів визначили 9 надкластерних, 10 кластерних та 14 загальних закладів охорони здоров’я Київщини, які, власне, і пропонуємо включити до спроможної мережі. Усі ці медзаклади мають рік, щоб показати ефективну роботу. Хто не впорається – будуть виключені з цього переліку.

І закликаю громади активніше включатися в цей процес. Саме вони, у першу чергу, мають бути зацікавлені в ефективній роботі медзакладів та мати пропозиції щодо їх розвитку на наступні 5-10 років»,– ідеться в повідомленні.

Також Руслан Кравченко зазначив, що окрім безпосередніх управлінських функцій, КОВА під його керівництвом активно підтримує медичні заклади області за напрямами: реабілітація, цифровізація, енергоефективність, підтримка молодих спеціалістів тощо.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.