Ірпінь: навчання «Міжнародне оподаткування»

Здобувай в Ірпені міжнародну освіту: ДПУ запустив унікальну освітню програму

В Ірпені Державний податковий університет у співпраці з Проєктним офісом реформ Міністерства фінансів України запустив унікальну освітньо-професійну програму «Міжнародне оподаткування» з елементами дуальної освіти, яка реалізується в Україні вперше. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

«Програма спрямована на глибоку підготовку здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Унікальність програми полягає у тому, що вона:

спрямована на підготовку висококваліфікованих спеціалістів з акцентом на міжнародне оподаткування, останніх тенденцій розвитку податкових систем в Україні та інших розвинених країнах;

поєднує університетську освіту та практичні навички – особливості роботи органів, діяльність яких координується Міністерством фінансів України;

до викладання залучені фахівці-практики Мінфіну та Державної податкової служби України, провідні науковці закордонних закладів освіти», – ідеться в повідомленні.

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня за посиланням.

Реєстрація заяв для участі у ЄВІ/ЄФВВ – з 8 до 31 травня.

Реєстрація заяв для участі у фаховому іспиті, співбесіді через електронний кабінет (на місця за державним замовленням) – з 3 до 16 липня.

Кінцевий термін подачі документів: 21 серпня 18:00

Консультаційний центр із питань прийому на навчання: 044-363-27-29, +38 (068) 619-31-31, +38 (073) 619-31-31.

Приймальна комісія: 044-363-27-30.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.