Збували наркотики і сильнодіючі медпрепарати: у Білоцерківському районі повідомили про підозру реалізаторам (фото)

За процесуального керівництва Білоцерківської окружної та Київської обласної прокуратур викрито та повідомлено про підозру трьом учасникам організованої групи за фактами незаконного придбання, зберігання з метою збуту та відпуску наркотичних засобів і сильнодіючих лікарських препаратів (ч. 3 ст. 28, ч. 1, 2 ст. 320, ч. 4 ст. 321 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що мешканець Білоцерківського району організував злочинну схему з безрецептурного збуту нарковмісних та сильнодіючих лікарських засобів. Для вказаної діяльності чоловік використовував аптеку, власником якої є його дружина. Він залучив до протиправної діяльності ще двох фармацевтів.

Як організатор він контролював необхідну кількість закупок медичних препаратів, займався підбором персоналу, вживав заходи конспірації, а також розподілом отриманих коштів від незаконного «бізнесу».

У свою чергу фармацевти реалізовували покупцям препарати, які відносяться до наркотичних та сильнодіючих засобів з порушенням встановленого порядку.

У ході санкціонованих обшуків виявлено та вилучено нарковмісні та сильнодіючі лікарські засоби, кошти, мобільні телефони, сім-карти та інші докази, що вказують на причетність осіб до інкримінованого їм злочину.

До суду скеровані клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Білоцерківського РУП ГУ Нацполіції в Київській області, оперативний супровід – Білоцерківський РВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Фото: Київська обласна прокуратура

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.