Реконструкція Київського зоопарку зі збитками у 2 млн грн: повідомлено про підозру посадовцям КП та підряднику

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва заступнику директора, начальнику відділу КП «Житлоінвестбуд-УКБ», а також керівнику підрядної організації повідомлено про підозру за фактами службової недбалості та заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

«За даними слідства, у 2017 році між директором комунального підприємства та приватним товариством був укладений договір на реконструкцію одного з об’єктів Київського зоопарку – павільйону для утримання та зимового експонування приматів. По завершенню робіт підрядник вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів робіт, які були підписані, на той час, виконувачем обов’язків керівника комунального підприємств, провідним інженером з технічного нагляду за будівництвом та директором підрядної організації. За висновками судової будівельно-технічної та економічної експертиз, через завищення вартості виконаних робіт столичному бюджету завдано понад 2 млн грн збитків», – ідеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Слідство триває, перевіряється причетність до вчинення злочину інших осіб.

Фото: Big Kyiv

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.