Подарували землі затриманому очільнику

Затриманому за хабарництво голові Зазимської ТГ Віталію Крупенку «подарували» землі на Київщині

Матері затриманого голови Зазимської ТГ у Броварському районі Віталія Крупенка «подарували» земельну ділянку одразу після затримання чиновника. Про це повідомляє «СтопКор» із посиланням на журналіста Романа Литвина.

За словами Романа Литвина, сім’я Віталія Крупенка володіє землею на березі Десни на майже 200 тисяч доларів. 

До того ж сім’ї чиновника «подарували» ще одну ділянку майже одразу після поширення ЗМІ інформації про затримання Крупенка. 

Документи з реєстру свідчать, що земельна ділянка розміром 0,12 га була оформлена приватним нотаріусом 21 квітня 2023 року на матір голови ТГ Наталію Крупенко. Наразі невідомо, хто саме «подарував» землю, яку зареєстрували за договором дарування.

На Віталія Крупенка зареєстровано дві ділянки: одна під житлову забудову (11 соток), але на її місці розташована газова заправка, а інша — на березі Десни під сінокіс (7 соток).

Окрім цього, поблизу річки є ще дві земельні ділянки, якими володіє Наталія Крупенко (23 сотки). Поруч розташовані ділянки брата голови ТГ Андрій (20 соток).

Як зазначив журналіст Роман Литвин, вартість однієї сотки в цьому місті — 3,5 тисячі доларів. Сам голова зазимської ТГ проживає в будинку (17 соток), яким володіє його брат Андрій.

Нагадаємо, 18 квітня «СтопКор» із посиланням на правоохоронні органи повідомив про затримання за хабар голови Зазимської ТГ. Очільника затримали за отримання «відкату» від підприємця, який за державні кошти мав провести аварійно-відновлювальні роботи біля Десни.

Фото: Віталій Крупенко, «СтопКор».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.