Заснували проєкт «Понад усе», що займатиметься реабілітацією жертв війни в Україні

Проєкт було створено за ініціативи міжнародного благодійного фонду «Справедливість», лікарів та психотерапевтів. Також його всіляко підтримують видатні українські спортсмени — Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко, Станіслав Горуна та інші.

«Ми ставимо перед собою завдання, щоб усі українські діти та дорослі, які постраждали від війни, могли отримати необхідну медичну та психологічну допомогу. Проєкт «Понад Усе» вже почав практичну діяльність: лікарі надають консультації та проводять обстеження постраждалих, нещодавно було відкрито центр фізичної реабілітації, який уже успішно функціонує. Частково створені умови та ведеться робота для надання медичної та психологічної допомоги військовослужбовцям, біженцям, внутрішньо переміщеним особам та дітям, які отримали травми та поранення під час бойових дій на території України», — пишуть засновники на сайті проєкту.

Допомога включатиме лікувальні масажі, фізичні вправи та вправи у воді, психологічні консультації за необхідності — пластичні операції та протезування. Аби подати заявку на допомогу, варто заповнити спеціальну форму.

Усі охочі мають змогу підтримати проєкт «Понад усе» коштами, які підуть на оплату роботи лікарів та медикаменти.