Справа Садиби Терещків

Засідання щодо повернення Києву Садиби Терещенків скасували через відсутність Князєва

Велика Палата Верхового Суду скасувала засідання щодо повернення у власність Києва Садиби Терещенків. Причиною стала відсутність ексголови суду Всеволода Князєва. Про це повідомила голова «Фундації спадщини Терещенків» Олена Терещенко.

За словами Терещенко, після затримання голови Верхового Суду на пресконференції заявили, що засідання відбудеться у звичайному режимі.

Про скасування засідання кияни дізналися майже після години скандувань. Були надані лише усні пояснення, однак жодних письмових заяв про скасування розгляду справи активісти не отримали.

Окрім цього, голова фундації повідомила про переслідування.

«Власники ПАТ «Центрелеватормлинбуд» найняли людей характерної зовнішності (їх фото на останніх світлинах), які під час нашого перебування під судом намагалися зробити певні світлини, а потім йшли за нами, поки ми не підійшли до одного з них та прямо не запитали, що йому потрібно. Він став видаляти світлини з телефону й закликати нас подивитися, що в нього нічого немає. Потім з‘явився інший з навушником, який слідкував за мною з чоловіком», — зазначила Терещенко.

Наразі невідомо, коли відбудеться нове засідання в справі Садиби Терещенків. 

Нагадаємо, раніше Олена Терещенко повідомила, що ПАТ «Центрелеватормлинбуд» намагається знищити садибу, а найближчим часом біля неї встановлять паркан.

Фото: Олена Терещенко.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та  в Telegram-каналі.