Літні табори при школах

Замість дитячих таборів при школах – літні активності: що буде із завершенням навчального року на Київщині?

На Київщині дитячих таборів при школах цього року не буде, але будуть певні літні активності для дітей. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський в етері телеканалу «Київ» .

«Що таке літні табори в школах у довоєнний час? Училися до 25 травня, і в червні були табори. Вони давали можливість перейти плавно від процесу навчання, перелаштуватись, підготуватись батькам. А зараз ми вчимося до 16 червня. Тому сказати, що в нас будуть повноцінні табори при школах, не можна. Але будуть корекційні формати, які дають можливість діткам перебувати при школах, фокусуватись на завершенні навчального року, якихось активностях», – ідеться в повідомленні.

Закон України Про повну загальну середню освіту (ч. 3, ст. 10) визначає, що навчальний рік має тривати не менше за 175 навчальних днів. Але в умовах воєнного стану дія цього положення зупиняється. Тривалість навчального року, дата його початку або закінчення під час воєнного стану визначаються Кабінетом міністрів України.

Постановою Кабміну України № 711 від 24 червня 2022 р. визначено, що навчальний рік 2022-2023 закінчиться 30 червня 2023 року. Але в першу чергу, це стосується абітурієнтів (випускників 11 класів). Для інших класів навчальний рік може закінчуватись наприкінці весни й тривати 155 днів навчання. Також дати канікул в українських школах можуть зміщуватися: кожна школа може встановлювати їх самостійно, зважаючи на безпеку в регіоні.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.