«Залучити іноземних інвесторів і державну підтримку»: під Києвом обрали ділянку для будівництва сміттєпереробного підприємства

Бориспільська та Броварська громади вирішили створити спільне комунальне підприємство з сортування та переробки побутових відходів і сміття. Для нього вже обрали ділянку. Про це розповів мер Броварів Ігор Сапожко у своєму Телеграм-каналі.

За його словами, про створення спільного комунального підприємства з сортування та переробки побутових відходів та сміття говорили на спільній нараді за участі мерів обох громад.

У майбутньому до проєкту планують залучити місто Київ та сусідні громади. Також ідея має підтримку Київської обласної військової адміністрації.

Проєкт рішення про затвердження Статуту спільного комунального підприємства мають розглянути на сесіях Броварської та Бориспільської міських рад.

 «Маємо надію використати можливість та залучити іноземних інвесторів та державну підтримку для втілення проекту в життя», – додав Ігор Сапожко.

Своєю чергою створення спільного підприємства прокоментував і мер Борисполя Володимир Борисенко.

Він зазначив, що мета цього проєкту –  зробити громади екологічно чистими, заради здоров’я та добробуту  людей.

«Для мене найважливіше, щоб це було безпечно для життя й здоров’я мешканців громад та з використанням новітніх технологій», – зауважив він.

Фото: «Промисловий портал».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.