Заказник «Ріка-Герой Ірпінь»: на Київщині з’явиться новий природно-заповідний об’єкт

Незабаром у Київській області з’явиться новий об’єкт природно-заповідного фонду – ландшафтний заказник «Ріка-Герой Ірпінь». Про це повідомив голова постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, природокористування, водних ресурсів, мисливства, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Роман Титикало в інтерв’ю «КиївВлада».

«Це спільний проєкт комісії з питань екологічної політики Київської обласної ради (КОР) та Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ). Він дуже важливий з екологічної точки зору. Рішення Білогородської сільської ради (згода землекористувача) вже є, сумнівів у тому, що наші депутати це питання також підтримають, в мене немає. Треба лише дочекатися, коли профільний департамент КОДА винесе на розгляд облради відповідний проєкт рішення, робота над яким триває, збираються усі необхідні погодження. Думаю, КОР підтримає цей документ вже через 1-1,5 місяці. Після цього територія площею 198 га відразу стане заповідною, хоча ще залишиться винести межі заказника в натуру», – ідеться в повідомленні.

Заказник займе територію вздовж русла річки Ірпінь на землях Білогородської ОТГ, загальною довжиною 19,7 км та площею 198 га.

Фото: Роман Титикало.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.