Загиблому воїну з Обухова просять присвоїти звання Героя України

На сайті Офісу президента створена петиція з метою присвоєння загиблому жителю Обухова звання Героя України.

Юрій народився в Обухові. Своє життя він присвятив військовій службі. У 2014 році чоловік став добровольцем у батальйоні міліції особливого призначення «Золоті ворота». Через два роки вступив до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Згодом чоловік підписав контракт на військову службу у 135-му батальйоні територіальної оборони Обухівського району. Потім перевівся до 6-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», де був на посаді заступника командира батальйону.

Під час повномасштабного вторгнення РФ Юрій командував бойовою ротою на Харківщині. Під час виконання бойового завдання під Балаклією чоловік отримав важке кульове поранення в живіт. Його евакуювали до лікарні та прооперували. Проте врятувати Юрія не вдалося – 10 вересня 34-річний воїн помер. На чоловіка чекали батьки, дружина та донька.

Наразі близькі Юрія прагнуть присвоєння йому звання Героя України (посмертно). Для цього вони створили петицію до Президента України. Проголосувати можна тут. 

Фото: Букви

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.