Задля відбудови Ірпеня: Міністерство молоді та спорту і благодійники Київщини підписали Меморандуми про співпрацю

Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська волонтерська спільнота «Благодійні фонди «Для Українців» та «Майбутнє – дітям» підписали Меморандуми про співпрацю. Про це повідомила пресслужба Міністерства молоді та спорту.

Сторони домовились координувати свої зусилля у розбудові міста Ірпінь та інших міст, постраждалих від російської агресії, та підтримки спортивних ініціатив серед мешканців міста. 

«Наше міністерство тісно співпрацює з волонтерським рухом й відкрите до ініціатив від українських благодійників. Особливо, якщо мова йде про підтримку спорту у містах, понівечених війною, таких як Ірпінь. Впевнений, що підписання сьогоднішнього Меморандуму – це перший крок до реалізації спортивних проєктів, які матимуть позитивний вплив на розвиток спорту й молоді у цьому регіоні», – зауважив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Одним із напрямків взаємодії передбачається робота щодо підвищення міжнародного іміджу України у сферах фізичної культури та спорту, а також популяризації здорового способу життя.

Під час підписання сторони пояснили необхідність подальшої спільної роботи щодо підтримки спортивних ініціатив та обговорили подальшу співпрацю щодо проєкту міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, який реалізується командою БФ «Майбутнє – дітям». 

«Вже понад рік, від самого початку військової агресії, Фонд«Майбутнє – дітям» системно працює над підтримкою та забезпеченням дітей із постраждалих від війни регіонів України. Влітку 2022 року одним з треків цієї роботи стало забезпечення юних спортсменів можливістю продовжити свої тренування, що невдовзі перетворилося на великий проєкт Olympic Dreams. Завдяки йому  вже понад 150 юних українських спортсменів отримали змогу продовжити своє тренування під мирним небом Греції та Кіпру. Разом з нашими новими партнерами ми зможемо розвивати цей проєкт ще ефективніше, а це означає, що більше українських спортсменів будуть загартовуватися й готуватися до майбутніх міжнародних змагань, гідно представляючи нашу країну у майбутньому», – наголосив підприємець й меценат БФ«Майбутнє – дітям» Анатолій Бойко. 

Нагадаємо, Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» ще до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну на території гімназії було створено прихисток для внутрішньо переміщених осіб.

На сьогодні команда Фонду підтримала вже понад 500 підопічних (діти гімназії, сімʼї ВПО із дітьми), кількість яких постійно збільшується. Загалом 2022 року, окрім прихистку, одягу та засобів гігієни, Фонд забезпечив близько 150 000 порцій їжі, а також системно покращує умови проживання, навчання та дозвілля підопічних.

З 2022 року Фонд розвиває проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, головною метою якого є підтримка українських спортсменів, їх оздоровлення, а також, забезпечення їх сталого тренувального процесу та отримання міжнародного спортивного досвіду задля майбутніх перемог України на світових аренах. Звіт за 2022 на сайті Фонду.

За матеріалами прес-релізу.

Фото: Міністерство молоді та спорту

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.