В Ірпені нагородили спорстменів

За вагомий внесок у розвиток спорту: Ірпінська міськрада нагородила найкращих спортсменів

Ірпінська міська рада повідомляє, що 27 квітня під час засідання двадцять дев’ятої сесії традиційно відбулось нагородження спортсменів Ірпінської громади.

«Напередодні Міжнародного дня танцю Подякою Ірпінського міського голови нагородили колектив клубу спортивного бального танцю «Адажіо» за високі спортивні досягнення. Грамоти Ірпінської міської ради вручили тренерам клубу Віталію Салямону та Катерині Салямон-Міхєєвій за вагомий внесок у розвиток танцювального спорту серед дітей та молоді, високий професіоналізм, підготовку фіналістів Чемпіонату Світу, переможців та призерів Чемпіонату України.

Спортсмени клубу «Адажіо» вибороли 1 місце на Чемпіонаті України 2023 та 5 місце на Чемпіонаті Світу з танцювального спорту серед дорослих у програмі «Латина» в місті Брауншвейг (Німеччина)», – ідеться в повідомленні.

Також грамотами Ірпінської міської ради було нагороджено вихованців спортивного клубу з тхеквондо ВТФ «Вулкан»:

Нікіту Чернобрового – за 1 місце у Чемпіонаті України з Тхеквондо ВТФ;

Макара Войтюка – за 2 місце у Чемпіонаті України з Тхеквондо ВТФ;

Тимофія Совяка –за 2 місце у Чемпіонаті України з Тхеквондо ВТФ;

Дениса Буря – за 2 місце у Чемпіонаті України з Тхеквондо ВТФ;

тренеру з тхеквондо ВТФ Феліксу Чекаловцю за високий професіоналізм, сумлінну працю, підготовку переможців та призерів Чемпіонату України, популяризацію міста Ірпінь на міжнародній арені.

Фото: Ірпінська міська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.