За продукти на ринках і ярмарках Києва можна буде розплатитися банківською карткою: що відомо

За продукти на ринках і ярмарках у Києві можна буде розплатитися банківською карткою. Про це повідомили у пресслужбі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провів робочу зустріч з представниками АТ КБ «ПриватБанк», на якій розроблено план заходів з впровадження безготівкового розрахунку на ярмарках та ринках.

На сьогодні представники АТ КБ «ПриватБанк» провели консультації щодо впровадження безготівкового розрахунку та переваг використання мобільного застосунку для оплати за придбаний товар, зокрема харчових продуктів на торговельних місцях з суб’єктами господарювання, які працюють на трьох комунальних ринках «Бессарабський ринок», «Володимирський ринок», «Житній ринок».

Аналогічні консультації проведені з 320 суб’єктами господарювання, які провадять свою діяльність на ярмаркам в Дніпровському, Печерському, Святошинському та Шевченківському районах.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.