Волинська компанія: посібник рф

З Волині на росію для атак на Україну: викрито компанію, яка постачала рф рідкісну продукцію для виробництва підводних човнів

На Волині викрито компанію, яка за тіньовою схемою постачала стратегічно важливу продукцію з України в російську федерацію – комплектуючі для виробництва підводних човнів. Про це повідомляє Служба безпеки України.

«До організації злочинної схеми причетний керівник однієї з волинських компаній, яка виготовляє високотехнологічні вироби для опорно-поворотних механізмів. Вони використовуються для виробництва важкої техніки, зокрема підводних човнів. Саме ці рідкісні вироби фігуранти продавали до країни-агресора. Також зафіксовано, що цей підприємець співпрацює з терористичними організаціями «л/днр».

Для маскування «терористичного» продажу було задіяно афілійовану фірму на території Європи. Вона закуповувала продукцію українського заводу нібито для своїх потреб, а потім переправляла її кінцевим замовникам в росію. З початку повномасштабного вторгнення ділки нелегально «експортували» майже 200 000 одиниць критично важливих виробів», – ідеться в повідомленні.

Під час обшуків на виробництві та у помешканнях фігурантів виявлено: комп’ютерну техніку, мобільні телефони і документи із доказами незаконної діяльності; гроші, одержані злочинним шляхом.

У межах кримінального провадження СБУ за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (пособництво провадженню господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором), тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Фото: СБУ.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.