Як зберігати продукти і безпечно харчуватися в умовах тривалих відключень світла: поради

Головне управління Держпродспоживслужби в Києві пропонує жителям столиці поради щодо безпечного харчування і зберігання продуктів в умовах тривалих відключень електроенергії. Про це пише пресслужба Київської міської ради.

Рекомендації мешканцям міста при відключенні світла:

  • Зробіть необхідний запас питної води та уточніть інформацію про найближчі до вашого будинку бювети. У разі надзвичайної ситуації бюветні комплекси столиці під’єднають до генераторів для забезпечення киян питною водою. Мапа бюветів: https://cutt.ly/UMIt06S
  • Підготуйте запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання (хліб, печиво, бублики, консерви тощо).
  • Намагайтесь готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час.
  • При купівлі харчових продуктів у магазинах надавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника (молоко тривалого зберігання в тетрапаках, сирокопчені ковбаси тощо).
  • Придбайте термопакети з холодоелементами, тримайте їх під рукою.
  • За можливості робіть запас гарячих напоїв у термосах.
  • При відключенні світла для збереження харчових продуктів у холодильнику намагайтесь рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі. Враховуйте, що швидкопсувна продукція, як правило, зберігається при температурі +4°С.

«Держпродспоживслужба також нагадує, що в умовах відключення електроенергії треба мати запас необхідних ліків і засобів особистої гігієни; запастися теплими речами; стежити за своєчасним заряджанням засобів зв’язку, павербанків; придбати cвічки та ліхтарики», — йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.