Як розвивається розслідування щодо авіакатастрофи у Броварах: відповідь Клименка

Всі три основні версії у розслідуванні щодо авіакатастрофи у Броварах, у якій загинули керівництво і співробітники Міністерства внутрішніх справ, наразі залишаються робочими.

Про це у інтерв’ю Укрінформу заявив глава МВС Ігор Клименко.

«На сьогодні всі три основні версії (щодо трагедії у Броварах — ред.) залишаються робочими», – запевнив керівник МВС.

Клименко зазначив, що уповноважені коментувати слідство у цій справі Служба безпеки України і Держбюро розслідувань, які здійснюють його під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора.

«Я пропоную дочекатися результатів проведених експертиз, у тому числі із залученням іноземних, передусім французьких, спеціалістів», – зауважив міністр.

За його словами, саме міністр внутрішніх справ ухвалює рішення про використання того чи іншого гелікоптера або літака.

«І, звісно, я не буду підписувати жодного такого документа, якщо буду відчувати і знати, що це порушуватиме заходи безпеки, які були встановлені. Тому наразі, поки йдуть бойові дії, ми будемо пересуватися автотранспортом, залізничним транспортом. Вважаю, що цього буде достатньо, щоб уникнути загрози і зробити відповідні висновки після цієї авіатрощі», – додав Клименко.

Він пояснив, коли закінчиться розслідування, то будуть вжиті додаткові заходи, які будуть направлені на безпеку керівників усіх рівнів, і не тільки Міністерства внутрішніх справ.

Клименко і загалом команда міністерства спілкується і зустрічається з сім’ями загиблих у Броварах керівників і співробітників МВС.

«Ми були у достатньо теплих відносинах з колишнім керівництвом Міністерства внутрішніх справ і, звичайно, ми пам’ятаємо, що у них є й діти, і просто життєві проблеми. Це наш моральний обов’язок – не тільки спілкуватися, а й допомагати», – зазначив Клименко.

Фото: Укрінформ

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.