Як проходить ліквідація наслідків авіакатастрофи в Броварах: деталі

Діти із ЗДО «Джерельце», який постраждав внаслідок авіакатастрофи у Броварах, розподілені по чотирьох дитсадках міста: «Перлинка», «Оленка», «Золотий ключик» та «Капітошка». Також переводять дітей у садочки за проханням батьків. Про це повідомили на оперативній нараді, передає «Трибуна-Бровари».

Спеціалісти управління освіти обдзвонюють кожну родину, чиї діти були в дитсадку на момент авіакатастрофи, і надають психологічну підтримку. Крім того, є можливість відправити дітей на реабілітацію.

«По колективу дитсадка «Джерельце» є алгоритм дій», — зазначив мер міста Ігор Сапожко.

«Групи в дитсадку «Джерельце», які не постраждали від авіакатастрофи, також усе вціліле обладнання, серед яких і кухонне, спеціалісти мають перевірити і підтвердити його придатність до роботи. Через авіатрощу в Броварах, із 19 січня ліцеї і дитсадки міста переведено на дистанційну форму роботи. Сьогодні дошкільні та шкільні навчальні заклади поновили роботу в звичайному режимі. Навчальний процес відбуватиметься в змішаній формі», — йдеться у повідомленні.

Також спецалісти управління БЖКГІТ обходять прилеглі до авіакатастрофи будинки для виявлення пошкоджень задля вирішення питань із відновлення пошкоджень. Переважно це стосується вибитих вікон на балконах. Майже 50% цих питань вже вирішено, повідомила Світлана Решетова, начальниця управління БЖКГІТ.

Фото: Трибуна-Бровари

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.