Як колядували богуславські волонтери та скільки вдалося зібрати донатів

Дві колядницькі ватаги «Автентична Коляда» та «Волонтери Краси», які колядували 25 та 26 грудня в рамках проєкту «Портал крізь століття: Богуславська Коляда», передали Богуславському волонтерському штабу 55 262 гривень. Про це повідомили у пресслужбі штабу.

Зазначається, що ця сума складається з донатів, які богуславці давали міхоношам та перераховували на карту Штабу безпосередньо під час колядування та коштів з онлайн-колядування.

«Останнє було запроваджено родиною волонтерів Євгенієм та Оленою Пузатками, які виставили відео колядницького дійства у себе на FB сторінці й запропонували задонатити Штабу тим, кому воно сподобалося», — йдеться у повідомленні.

Відомо, що цей проєкт проводиться громадською організацією ГО «Навколо Нас. UA». Головною задачею ініціативи стало відродження місцевих традицій зимового святкового циклу. Проєкт складався з трьох етапів: дослідження (експедицій), освітніх подій та самого колядування.

У пресслужбі повідомляють, що колядування продовжується. Бажаючі можуть запросити колядників до себе 7 січня — це дозволить  відчути традиції наших пращурів та зробити добру справу, задонативши Богуславському волонтерському штабу. Написати або зателефонувати можна за номерами: Євгеній (098) 121 39 63, Вікторія (093) 993 46 33.

«Проєкт «Портал крізь століття: Богуславська Коляда» реалізовується в межах навчального курсу «Від ідей — до дій». Навчальний курс «Від ідей — до дій» реалізовується за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) в межах ініціативи «Тиха Гавань». Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED і є відповідальністю виключно ГО «Буслав Січ», — йдеться у повідомленні.

Фото: Богуславський волонтерський штаб

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.