Як гасили пожежу від ракетного удару на Трипільській ТЕС

Через ворожі ракетні обстріли окупантів в Обухівському районі 10 жовтня почалися пожежі. Не оминули вони й Трипільську ТЕС. Про те, як 43-ДПРЧ з охорони від пожеж Київського картонно-паперового комбінату гасила загоряння, розповіли в УНН.

Зазначається, що внаслідок двох влучань було зруйновано будівлю та пошкоджено трансформаторну підстанцію, що спричинило масштабну пожежу. Для її гасіння залучили пожежні частини з Обухова, Українки, Козина та Боярки.

За словами начальника пожежної частини з охорони Київського КПК Володимира Прищепи, інформація про пожежу надійшла близько 9-ї години ранку. Комбінат не міг залишитися осторонь, отож одразу долучився до гасіння пожежі на ТЕС.

«О дев’ятій ранку ми виїхали для ліквідації пожежі, а повернулися близько 16-ї години. Весь цей час ми брали участь в ліквідації пожежі на Трипільській ТЕС. Від нашої 43-ДПРЧ з охорони Київського картонно-паперового комбінату була залучена одна одиниця техніки та особовий склад, що знаходився на чергуванні. Зважаючи на масштабність пожежі, після використання води з піноутворювачем, ми приєдналися до пожежного гідранта та продовжували запобігати розповсюдження вогню. На щастя, постраждалих на об’єкті немає», — зауважив начальник 43-ДПРЧ.

Він зазначив, що Київський КПК загалом приділяє багато уваги пожежній безпеці.

«Комбінат багато уваги приділяє пожежній безпеці свого підприємства. Не було ще такого, щоб щось було вкрай необхідне, а вони відмовили. В Україну зараз «гуманітарки» надходить багато, пожежною і спеціальною технікою доукомплектували район, а колись у нашій частині було техніки більше, ніж у всьому районі. Наша пожежна частина була створена для охорони від пожеж Київського КПК і вся техніка – це власність комбінату, придбана і утримується за його кошти. І вся ця техніка знаходиться у справному стані, що найголовніше, та регулярно оновлюється, поповнюється», — наголосив Володимир Прищепа.

Прищепа запевнив, що Київський КПК, як соціально-відповідальне підприємство, завжди бере активну участь у житті міста та району. Тож коли поряд на сусідньому підприємстві чи в місті стається пожежа, то комбінат завжди дає добро 43-ДПРЧ на виїзд техніки з пожежними розрахунками для допомоги у ліквідації вогню та його наслідків.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.