«Я сам на цьому шляху»: Dantes презентував кліп про перехід на українську

Український співак Dantes виклав у мережу кліп на нову музичну композицію «Обійми». Ролик став першою україномовною роботою музиканта. Оскільки з початком повномасштабного вторгення Росії в Україну почав розмовляти українською мовою.

«Я Вова, я з Харкова, мені 33 роки і всі ці 33 роки я розмовляв російською мовою. Це погано чи добре? В мене немає відповіді, але точно є розуміння, що робити далі. Я ніколи не писав українською, бо в мене просто не виходило. Тепер я думаю, що просто не докладав достатньо зусиль», – написав співак у дописі під відео.

Він зазначив, що багато його знайомих, як і він, натепер переходять на українську. Однак, бояться невдач, помилок і мають страх зробити щось не те. Тому, щоб підбадьорити їх та себе, він написав цю пісню.

«Цим треком я хочу підбадьорити всіх, хто намагається, докладає зусилля і йде цим шляхом. А тим, хто досі боїться перейти на українську, я хочу сказати: друзі, нічого страшного в цьому немає. З мене жодного разу не посміялись, а навіть навпаки – стільки підтримки я ще не отримував», – додав Dantes.

Співак закликає цією композицією змінювати звички в спілкуванні й сам показує власний приклад.