«Я не заглиблювалась в матеріали справи»: депутатка з Київщини заступилася за ексміністра інфраструктури в суді про його корупцію на 30 млн доларів

Народна депутатка від Київщини (96 округ) Ольга Василевська-Смаглюк виступила поручителем у Вищому антикорупційному суді ексміністрові інфраструктури Андрію Пивоварському, якого підозрюють у зловживаннях із нанесенням збитків державі на більш ніж 30 мільйонів доларів. Про це вона повідомила у Facebook.

«Ось ця людина — Андрій Пивоварський, — яка в перші місяці війни та окупації Київщини сприяла в наданні палива ЗСУ, волонтерським та евакуаційним рейсам, допомогла країні подолати дефіцит палива. Саме завдяки системі, яку він налагодив, у Вишгородському та Бучанському районах змогли забезпечити стабільну доставку гуманітарних вантажів, вивезти з зони бойових дій десятки тисяч осіб, надавали паливо лікарям. Вся наша команда знає, де і як і що і ким робилося для порятунку людей. І якби не Андрій, не знаю, чи змогли б ми пережити ту жахливу весну.

Я особисто не знала Андрія раніше. Я просто подзвонила йому 27 лютого 2022, і він відгукнувся. Допоміг. Все особисто контролював. Я просто написала йому 27 лютого 2023 року, дізнавшись, що йому вручили підозру. І запропонувала будь-яку свою допомогу.

Я не заглиблювалась в матеріали справи, але упевнена, що такі, як Андрій, приходять у владу робити зміни, а не наживатися. Тим паче, уже 7 років він не очолює жодну державну інституцію. І він, як і всі ми, прагнемо одного — справедливості. На тому і стоїмо», – ідеться в повідомленні.

6 березня Вищий антикорупційний суд України мав обрати запобіжний захід Андрію, але переніс цю справу на 9 днів. Узяти експосадовця на поруки в суді, окрім Ольги, прагнуло кілька десятків людей.

Фото: Ольга Василевська-Смаглюк.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.