Вишнівська міськрада готова заплатити понад 4 млн гривень за ремонт тротуару на одній з вулиць в Крюківщині

Комунальне підприємство (КП) «Головне управління комунального господарства» Вишневої міської ради уклало договір з ТОВ Архітектурно-будівельна компанія «Комфортсервіс» на проведення ремонту тротуару в селі Крюківщина по вулиці Космонавтів. Вартість виконання цих робіт складає понад 4 млн гривень. Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Згідно з оголошенням, 21 вересня ц.р. КП «Головне управління комунального господарства» Вишневої міської ради Бучанського району уклало договір з ТОВ Архітектурно-будівельна компанія «Комфортсервіс» на проведення капітального ремонту тротуару та схилу в селі Крюківщина. Ціна договору склала 4 млн 29 тисяч 692 гривні. Закінчити ремонтні роботи планують до кінця року.

Зазначають, що під час ремонту в селі Крюківщина по вул. Балукова, де було передбачено огороджувальну конструкцію біля схилу для захисту тротуару від засипання піском, стався зсув грунту.

«Під час виконання робіт з організації проїзду не було виконано заходи з укріплення схилу. В 2018 році виконувались роботи з прокладання кабелів. При цьому траншея для укладки кабелю порушила цілісність схилу. Під час виконання стався перший зсув, що порушив цілісність схилу. Під час першого зсуву не було виконано робіт по його укріпленню», – йдеться в оголошенні.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.