Вирубують сосни в Ірпені, а їм все сходить з рук: чому не покарані мародери

В Ірпені мародери незаконно вирубали близько 300 здорових сосен. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Сергій Глиняний.

«Те, що не знищили російські окупанти – нищать місцеві мародери. Безвідповідальність та сплячка правоохоронців, поліції дозволяє це робити. Знищили зо дві чи три сотні здорових сосен – окрасу Ірпеня і мешканці багатостраждального міста отримають ще один ЖК на вул Лісовій, де від лісу залишається лише назва, а кришувателі та забудовник вчергове наб’ють кишені грішми, якими ніяк не вдавляться», – написав він.

У коментарях місцеві жителі розповідають, що радник Ірпінського міського голови Максим Плешко «обіцяв зберегти ліс».

Містяни також розповідають версію про те, що ліс перебуває у приватній власності.

«Там ліс у приватній власності давно вже. Поліція тут не до чого. Місцева влада якщо захотіла то б не дала забудовнику містобудівні умови. А так виходить що все законно», – зазначив Олександр Беленок.

Як стало відомо, забудовник взяв всі необхідні дозволи на забудову. За недостовірною інформацією ділянка належить Дмитру Войцеху.

«Він дотримується законодавства. Питання до Плешка який лапшу вішав людям і казав що забудови там не буде», – пишуть місцеві.

«Обіцянка цяцанка. Плешко може пообіцяти що завгодно, а робиться все свавільно – і закривається проблема заднім числом, як проковтнули оті зміни до Генплану, які враз стали Генпланом, і який ніяк не визнають чинним, але територія міста й надалі нищиться забудовами», – додав Глиняний.

Осторонь цієї ситуації не залишилася голова Адвокатського об’єднання «ПРАВО ЗАХИСТУ» Євгенія Ростолопа, яка підтвердила, що ця територія є приватною власністю.

«Ця територія багато років була приватною власністю. Там, на скільки мені відомо, цільове призначення передбачало будівництво приватного будинку. Потім, тихенько депутатами ІМР змінено цільове призначення земельної ділянки на багатоповерхову житлову забудову. Депутати проголосували від імені громади, тому громада погодилась на забудову землі! Далі, забудовнику видали містобудівні умови та обмеження на забудову цієї землі, тобто другий раз, після зміни цільового призначення, – ІМР від імені громади підтвердила позицію щодо забудови цієї землі. Тому писати забудовники, не дуже коректно. Це зробила влада від імені громади. Мені навіть не цікаво хто буде забудовувати, мені цікаві списки поіменного голосування депутатів, які за це проголосували», – зауважила Євгенія Ростолопа.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.