Київщина: службовець вивозив призовників

Вимагав 9 тис. доларів: службовця правоохоронного органу Київщини викрито на перевезенні призовників за кордон

За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва викрито 29-річного мешканця Київської області, який організував незаконну схему переправлення громадян України призовного віку через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

«Підозрюваний через знайомих пропонував чоловікам, яким заборонено виїзд за межі держави на період дії воєнного стану, організувати безперешкодний перетин кордону України на підставі так званого «білого квитка» – довідки про нібито непридатність для військової служби.

Свої послуги зловмисник оцінив у сумі 9000 доларів США з людини. У ході контролю за вчиненням злочину організатора схеми затримали під час передачі «замовнику» довідки про нібито непридатність до військової служби після сплати другої частини коштів», – ідеться в повідомленні.

Також у ході затримання встановлено, що зловмисник є чинним службовцем правоохоронного органу. Наразі йому повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Після проведення першочергових слідчих дій буде прийнято рішення щодо підслідності вказаного кримінального провадження.

Викриття злочинної діяльності здійснювалося слідчими Святошинського УП ГУ НП у місті Києві за оперативного супроводу співробітників 1 управління ДВКР СБ України та УКР ГУНП в місті Києві.

Фото: Київська міська прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.