Вибух у Дарницькому районі Києві: повідомлено про підозру керівнику майстерні

Вибух у Дарницькому районі Києва 9 лютого: повідомлено про підозру керівнику приватної ювелірної майстерні. Про це повідомляє Київська міська прокуратура у своєму Telegram-каналі.

Епіцентром вибуху стала одноповерхова промислова будівля. Внаслідок нього загинуло четверо людей, ще п’ятеро отримали тілесні ушкодження.

Слідством встановлено, що вказане приміщення використовувалося суб’єктом підприємницької діяльності як виробничий цех з виготовлення та оброблення ювелірних виробів. У своїй роботі працівники майстерні використовували газове обладнання.

При цьому, як встановило слідство, деякі елементи вказаного обладнання були виготовлені «кустарним» способом, а газові балони, в порушення встановлених вимог, розміщувались в приміщенні, де безпосередньо працювали люди.

Також встановлено, що з працівниками інструктажі та навчання з охорони праці та дотримання норм пожежної безпеки не проводились, та їх не було забезпечено засобами колективного та індивідуального захисту.

Внаслідок таких недбалих дій, під час проведення газополум’яних робіт, які належать до робіт з підвищеною небезпекою, стався вибух газових балонів. На момент події у приміщенні перебувало близько 20 робітників.

Керівника ювелірною майстернею за порушення дотримання правил безпеки з охорони праці затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Фото: Київська міська прокуратура

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.