Восьмирічна броварчанка наколядувала для ЗСУ 7,5 тис. грн

Восьмирічна броварчанка на Різдво всі наколядовані гроші передала на збір для бійців 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Інтер».

Відео з колядкою родина виклала в соціальні мережі, закликаючи людей допомогти українській армії. За лічені дні люди назбирали сім із половиною тисяч гривень.

«Я допомагала нашим захисникам вже чотири рази – перший раз я малюночками допомагала, другий раз – продуктами харчування. Третій раз я допомагала, коли зупиняла машини в себе в дворі. Тоді ми грошики кинули у фонд Притули на автомобіль. Ну четвертий раз – це татова колядка», – згадує юна волонтерка Аня Захарченко.

Різдвяну колядку для доньки написав тато. Каже – одного вечора просто взяв папір із ручкою і став римувати рядки. Переконаний – людям сподобалося їхнє творіння через новий, сучасний акцент – на воєнних діях в Україні.

«Ми не думали, що така сума вийде. В минулому році Аня теж колядувала в мережі через коронавірус. Рідні, так сказати, на цукерки кидали Ані гроші. Цього року підключилися навіть незнайомі люди. За два дні на рахунок упало 7500 грн», – ділиться тато Ані, Андрій Захарченко.

Гроші родина вирішила віддати знайомій волонтерці – Олена саме збирала кошти на колеса для військової машини. Внесок Ані став у пригоді – і вже зовсім скоро відремонтований автомобіль вдалося передати військовим.

«Треба було зібрати 25 тис. гривень. Збір йшов дещо тяжко, тому що люди виснажені та й пройшли новорічні свята. Телефонує мені Андрій і каже – Анічка наколядувала і хочемо допомогти саме 72-ій бригаді, бо вони в свій час допомагали звільняти наш Броварський район. Завдяки цьому донату ми майже в трьохденний строк купили шини», – розповідає волонтерка Олена Лахно.

Фото: Інтер

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.