Володимир Карплюк звернувся по допомогу у відновленні пошкодженого рф житла в Ірпені

Співзасновник Фонду відновлення Ірпеня, голова Інвестиційної ради міста й лідер партії «Нові Обличчя» Володимир Карплюк звернувся до компаній, які є виробниками, постачальниками та реалізаторами будматеріалів, з проханням про допомогу тисячам ірпінських родин, які залишилися без даху над головою.

«Моє звернення – про місто-Герой Ірпінь, який зупинив ворога на шляху до столиці, але зазнав майже повної руйнації соціальної, а найголовніше на сьогодні – житлової інфраструктури. І ще одне – моє звернення з проханням про допомогу тисячам ірпінських родин, які залишилися без даху над головою. Кожен, хто може передати Ірпеню будівельні матеріали має знати – наші люди сьогодні потребують Вашої допомоги. Попереду – холодна осінь. Потім – ще більш холодна зима. В Ірпені знищено 119 багатоповерхових і майже півтори тисячі приватних житлових будинків. Понад 16 тисяч ірпінчан залишилися без житла. Першочерговим завданням для нас є відновлення дахів та консервація від опадів будинків, які ще мають шанс на реконструкцію. Я закликаю усіх небайдужих теж не стояти осторонь та допомогти Ірпеню відновитися», – ідеться в повідомленні.

Основні матеріали, які потрібні: деревина для перекриття дахів, металочерепиця, мінеральна вата, пенопістирол, профнастил, покрівельний герметик, цегла, гідробарєр, кабель ВВГ-П, металопластикові вікна, цементно-вапняна штукатурка, труба теплої підлоги, двері, плитка, гіпсокартон, газоблок, фасадна штукатурка, металопрофіль, клей для газоблоку, цвяхи та ін.

Контакт представника Фонду відновлення Ірпеня, з яким можна оперативно зв’язатися щодо допомоги: Ірина Кравчук, +380674428511.

Фото: скриншот відео Володимира Карплюка.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.