Влітку вдалося оздоровити в Хорватії понад 150 дітей з Васильківської громади

Понад 150 дітей з Васильківської громади завдяки спонсорам вже побували на оздоровленні в Хорватії. Про це повідомляє телеграм-канал «Єдина Васильківська громада».

Відпочинок дітей вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям спонсорів. Це Київське Об’єднання Асоціацій Футболу, FC Kolos Kovalivka, Андрій Засуха, FC SHAKHTAR та Даріо Срна.

Загалом цього літа вдалося оздоровити в Хорватії понад 150 дівчат та хлопців з Васильківської громади. Серед них — діти з сімей, в яких загинули на війні наші захисники, діти військових, діти зі зруйнованого будинку, 42 по вулиці Декабристів та діти соціально незахищених категорій.

«Хочу висловити подяку Посольству України в Хорватії та Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Хорватія Василю Петровичу Кирилич Embassy of Ukraine to the Republic of Croatia за всебічну допомогу у відпочинку наших діток. Щиро дякую всім спонсорам, хто сприяв, допомагав та долучався до організації й проведення оздоровлення дітей цього літа в такий важкий воєнний час», — прокоментувала міська очільниця Василькова Наталя Баласинович.

Фото: Єдина Васильківська громада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.