Власники мікро- та малого бізнесу Києва та Київщини можуть отримати гранти: деталі

Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі. Про це повідомляють у пресрелізі організації.

Цього тижня представництво МОМ в Україні розпочало втілення нового проєкту, спрямованого на впровадження рішень у галузі людської безпеки у тих регіонах, де відбувається значне повернення людей.

Проєкт, що фінансується Урядом та народом Японії, триватиме дев’ять місяців. Він охоплює місто Київ та шість громад у Київській, Чернігівській та Полтавській областях.

МОМ проведе всебічне дослідження впливу війни на безпеку людей, що також включатиме оцінку ринку праці на місцевому рівні. Мешканці вищевказаних областей отримають низку можливостей – професійну підготовку та перекваліфікацію, а також бізнес-гранти для місцевих мікро- (до 4 тис. доларів США) та малих (до 20 тис. доларів США) підприємств. Крім цього, МОМ організує бізнес-ярмарок для професіоналів.

Аби дізнатись деталі та подати заявку на отримання бізнес-гранту – заповніть анкету до 3 квітня 2023 року.

Окрім цього, МОМ працюватиме з відібраними ініціативним групами та місцевою владою для спільного визначення їхніх пріоритетних потреб, проведення діалогових сесій, психосоціальних заходів та заходів зі згуртування спільнот. Також ініціативні групи отримають інструменти та ресурси для проведення заходів у визначених сферах.

Щоб взяти участь у проєкті, запрошують усіх зацікавлених активних членів спільнот, молодіжні та громадські ініціативні групи міста Києва та Київської, Чернігівської та Полтавської областей зв’язатися з МОМ поштою IOMKyivComm@iom.int до 26 березня 2023 року.

Зазначається, що концепт людської безпеки, що передбачений цим проєктом, включає сім взаємопов’язаних елементів: економічну, політичну, продовольчу, медичну, екологічну безпеку, а також безпеку людини та спільноти.

«У цьому проєкті МОМ використовує багатосекторальний підхід, щоб охопити якнайбільше аспектів людської безпеки, що також дозволить працювати із широким колом зацікавлених сторін, серед яких – Міністерство соціальної політики, Міністерство економіки, Міністерство розвитку громад, територій та розвитку інфраструктури, Міністерство закордонних справ, Державна служба зайнятості, Державна соціальна служба – на центральному, регіональному, і місцевому рівнях», – запевняють в організації.

Проєкт буде реалізовано у тісній співпраці з Міністерством закордонних справ України, яке отримає підтримку у модернізації інформаційних систем з метою покращення консульських послуг, що надаються постраждалим від війни людям, зокрема тим, хто шукає безпеки за кордоном.

«Основною метою грантової програми є підтримка цільових громад у набутті більшої стійкості до наслідків війни шляхом відновлення робочих місць і виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги», – додають в пресслужбі МОМ.

Фото: МОМ

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.