Підпали в Голосіївському парку

Влаштували п’ять пожеж: у Голосіївському парку невідомі підпалювали дерева

У Києві, в Голосіївському парку, невідомі підпалювали сухі дерева зсередини. Про це повідомляє НПП Голосіївський.

Через підпал виникло п’ять локальних пожеж, які без втручання могли перерости в глобальні. Зловмисники підпалювали сухі дерева зсередини, щоб пожежу не можна було виявити. Після розгоряння вогонь перекидався на інші дерева.

Відповідно до розпорядження міського голови Києва №164, у воєнний стан відвідування лісів заборонено, як і в’їзд до них транспорту чи техніки.

В адміністрації парку нагадали, що за порушення пожежної безпеки в лісах передбачена відповідальність.

«Ми накладемо штраф згідно зі статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме за порушення вимог пожежної безпеки в лісах: від 1530 до 4590 грн, за знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі: від 4590 грн до 15300 грн. Окремо будуть обраховані збитки за пошкодження природоохоронного фонду», — йдеться в повідомленні.

Наразі адміністрація парку працює з поліцією та ДСНС міста Києва для контролю дотримання законодавства й застосування покарання в разі його порушення.

Фото: НПП Голосіївський.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.