авто

Віталій Кличко: Київ отримав від іноземних партнерів іще одне найсучасніше пожежне авто (фото)

Київ отримав від наших німецьких та польських партнерів ще один вкрай необхідний новий найсучасніший пожежний автомобіль. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

Він розповів, що 4 подібних нових автівки до української столиці прибули місяць тому. І це – ще одна з партії, яку Києву передало німецьке місто-побратим Лейпциг, профінасувало Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини, а виробили у найкоротші терміни польські партнери. Час очікування на такі авто в світі – приблизно 2 роки.

Віталій Кличко зауважив, що така пожежна машина ефективно може використовуватися на крутих підйомах та при складних дорожніх умовах. До того ж, цей автомобіль призначений і для пінного гасіння пожеж, що дуже важливо, особливо в умовах постійних атак росії ракетами та дронами.

«Хочу подякувати нашим німецьким та польським партнерам за цю важливу для нашого міста допомогу. Адже в умовах війни Києву необхідно оперативно та ефективно реагувати на виклики та надзвичайні ситуації», – підсумував мер Києва.

Як стало відомо, нове авто вже заступило на чергування в одній із частин ДСНС столиці.

Фото: Віталій Кличко

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.