«Алею друзів Києва»

Віталій Кличко і мер Брюсселя започаткували «Алею друзів Києва» на Володимирській гірці: вже висадили перші дерева (фото)

Мер Києва Віталій Кличко разом із мером Брюсселя Філіпом Клозом започаткували «Алею друзів Києва» на Володимирській гірці. І висадили два перших дерева – як символ дружби та Перемоги України й демократичного світу над варварською росією. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

«Разом з мером Брюсселя Філіпом Клозом, який на моє запрошення приїхав до української столиці, започаткували «Алею друзів Києва» на Володимирській гірці. І висадили сьогодні два перших дерева – платани іспанські. Брюссель вважається столицею Європейського Союзу, частиною якого прагне стати Україна. І дуже символічно, що першим до висадки дерев на новій алеї доєднався саме мер Брюсселя. Ці дерева – символ нашої дружби та Перемоги України й демократичного світу над варварською росією!» – зазначив Віталій Кличко.

Він подякував місцевій владі Брюсселя та уряду Бельгії за солідарність з українським народом. За те, що не припиняють надавати Україні політичну підтримку, а також економічну та гуманітарну допомогу.

Фото: КМДА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.