Війна закінчиться лише повною деокупацією всіх територій України — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що про закінчення війни може йти мова тоді, коли Україна поверне всі свої території.

«Якщо не буде чітко зрозуміло, що ми повернули свою землю, війна закінчилася і ось він – мир, а щось завжди буде під питанням, якась не деокупована частина, а інша частина – в якомусь компромісі, то, повірте мені, росія все одно повертатиметься до окупації нашої землі», – зазначив він під час спілкування зі студентами та викладачами Гарвардського університету.

За його словами, Україна, на жаль, не зможе повернути своїх загиблих громадян, проте може точно відновити справедливість. Вона буде починатися з повернення своєї землі. Він зауважив, що для України та українців це народна війна.

«Для України це народна війна. Мільйони людей стали на захист свободи, на захист незалежності. Це діти, які підтримують військових: збирають гроші на оборону, пишуть листи на фронт і просто носять воду на блокпостах. Це тисячі волонтерів. Це наші героїчні лікарі та медсестри. Я можу навести багато прикладів, коли особисте лідерство тієї чи іншої людини є складовими нашого спільного лідерства у війні та частинками нашої майбутньої перемоги», — зауважив президент.

Фото: Офіс президента

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.