Відзначили кращих рятувальників Білоцерківського району

Напередодні Дня рятівника відбулися урочистості в одному із підрозділів управління ДСНС України в Київській області, що базується на території Білоцерківського району. Про це повідомляє Білоцерківська районна військова адміністрація.

«Участь в урочистому зібранні рятувальників за дорученням начальника Білоцерківської районної військової адміністрації взяла керівниця апарату адміністрації Ольга Кучер, яка подякувала всім за добросовісне ставлення до роботи, за вчасно надану допомогу, за врятовані життя і майно, за запобігання надзвичайних ситуацій та привітала присутніх з прийдешнім професійним святом. За проявлені мужність і героїзм, добросовісне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника 11 працівників служби було нагороджено почесними грамотами Білоцерківської районної військової адміністрації», – ідеться в повідомленні.

День рятівника в Україні відзначають 17 вересня. Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Фото: Білоцерківська районна військова адміністрація.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.