Відділ консультацій для військовослужбовців відкрився у Переяславі: деталі

На базі Управління соціального захисту населення розпочав роботу відділ консультацій військовослужбовців, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб у Переялавській громаді. Відділ допоможе вирішити питання щодо оформлення різних довідок та інших проблемних питань. Про це повідомила пресслужба Київської військової обласної адміністрації.

Зазначається, що у відділі працюють представники різних організацій, а саме: Збройних сил України (ЗСУ), соціальних служб, психологи, юристи, волонтери.

«Вони допомагають військовослужбовцям, членам їхніх родин та ВПО. Серед найбільш розповсюджених запитів, що надходять – гуманітарна підтримка військових та оформлення різних довідок», – йдеться в повідомленні.

За інформацією КОВА, військовослужбовці, добровольці, резервісти, ветерани російсько-української війни та члени їхніх сімей, вимушені переселенці, власники житлових приміщень, які безоплатно прихистили ВПО можуть звернутися за допомогою.

«Фахівці проводять первинну консультацію, щоб визначити, як саме людині можна допомогти, формують пакет документів та передають їх у відповідні органи для вирішення. Також спеціалісти надають допомогу в організації отримання соціальних виплат», – зауважили в КОВА.

Підтримка з консультаційних питань надається на базі Управління соціального захисту Переяславської міської ради. Відділ працює в робочі дні з 8:00 до 17:00.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.