Відбулося чергове засідання виконавчого комітету у Броварській міській раді: що вдалося вирішити

27 вересня під керівництвом мера Броварів Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного було включено 11 проєктів рішень. Про це повідомляє пресслужба Броварської міської ради.

«На засіданні дочірньому підприємству «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» надано функції замовника на виконання ремонтних роботи з усунення аварії системи газопостачання дахової котельні багатоквартирного будинку по бульв. Незалежності, 14-г», — йдеться в повідомленні.

Крім того, для управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту були надані функції замовника на виконання будівельних робіт по об’єктах будівництва, а саме:

  • нове будівництво багатофункціонального спортивного залу «Металург» по бульвару Незалежності, 41;
  • у зв’язку з негайною ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації проведення капітального ремонту шатрового даху Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вулиці Шкільній, 8.

«Ще одним з рішень управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника на виконання ремонтних робіт з підготовки об’єктів до опалювального сезону», — зазначають у пресслужбі.

Фото: Броварська міська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.