Відбудова йде і під час свят: мер Бучі працює над відновленням приватного сектору громади

Міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомляє, що сьогодні, 2 січня, оглянув об’єкти, пошкоджені внаслідок рашистських атак, у Блиставицькому старостаті та в Бучі.

«Попри свята, продовжуємо процес відновлення Бучанської громади та, зокрема, відбудови приватного сектору. Разом з головним архітектором Вадимом Наумовим, поспілкувався з жителями, які зараз живуть у друзів та знайомих. Спільно визначили кроки до відновлення. Деякі з поруйнованих будинків не були здані в експлуатацію, тож не можуть бути подані в Дію на компенсацію від держави. Тому будемо проводити відновлення за рахунок місцевого бюджету. Поступово будемо намагатися все відбудувати. Справді, хотілось би швидше, але пошуки фінансування займають час. Тож, прошу терпіння і разом ми зробимо більше!», – ідеться в повідомленні.

Загалом у Бучанській громаді є близько 523 приватних будинків, які мають руйнування різного ступеню. Наразі це 453 садиби ІІ-ступеню руйнації та 70 ІІІ-ступеню (повне знищення). Усі були пошкоджені внаслідок військової агресії країни-терориста.

Фото: «Трибуна-Бровари».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.