меморандум між школами

Вчителі Бучі, Маріуполя та Ірпеня підписали меморандум про співпрацю (фото)

Освітяни нескорених міст-героїв: Бучі, Маріуполя та Ірпеня підписали меморандум про співпрацю. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Головною їхньою метою є обмін досвідом, налагодження співпраці та створення нових спільних проєктів. На зустрічі були присутні директори, вчителі та учні  Бучанського ліцею №4, Ірпінського ліцею №2 та Маріупольського ліцею Києва.

Возможно, это изображение 4 человека и текст

«Саме його викладачі й ліцеїсти демонструють незбориме бажання навчатись. Попри евакуацію з окупованого міста, заклад не лише зумів зберегти своїх учнів та вчителів. Він ще й відродився — вже у Києві», — йдеться у повідомленні.

Возможно, это изображение 7 человек и люди учатся

Наразі у Маріупольському ліцеї працює близько 30 педагогів та навчається стільки ж дітей. Вони живуть і працюють в одному із санаторіїв у Пущі-Водиці. Завдяки онлайн-заняттям, змогли залучити до навчання ще 250 дітей із 28 країн світу. Приєднуються до цих занять і ті ліцеїсти, хто досі живе у Маріуполі.

Возможно, это изображение 7 человек и трава

«У нас багато спільного з колегами з Маріуполя та з Ірпеня. Усім нам довелося з нуля відбудовувати навчальний процес у наших ліцеях. Обмінятися досвідом буде цікаво й корисно. Тож й учні, й педагоги подадуть свої пропозиції щодо спільної роботи. І тоді вже ми разом складемо план спільних заходів на наступний рік», — запевнила директорка Бучанського ліцею №4 Алла Літкевич.

Возможно, это изображение 3 человека и трава

Возможно, это изображение 9 человек

Фото: Бучанська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.