В Україні припинили виробництво Rollton, завод у Білій Церкві перейшов до нового власника

В Україні більше не вироблятимуть продукцію торгової марки Rollton та BIGBON, «Маревен Фуд Європа» вийшла з холдингу, якому належали ці бренди. Про це повідомляє 24 канал на своєму сайті з посиланням на пресслужбу компанії.

Тепер у компанії та відповідно заводу, який розташовується у Білій Церкві, новий власник. Зазначається, що в’єтнамські інвестори (Jelmond Ltd) прийняли рішення інвестувати в Україну, придбавши 100% частки статутного капіталу у в’єтнамо-японського холдингу «Маревен Фуд Холдингз Лімітед».

Наразі компанія розпочала співпрацю з міжнародним виробником харчових продуктів – Uniben JSC. Першим кроком взаємодії з ними стане виробництво та просування бренду REEVA.

У «Маревен Фуд Європа» розповідають, що у майбутньому планують змінити назву та розробити власний вебсайт і айдентику. Це має завершити остаточний етап реінтеграції.

Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет України спільно зі Службою безпеки України почали перевіряти вихід компанії зі старого холдингу, що спричинило певні труднощі в роботі підприємства. Зокрема, протягом певного часу були заблоковані видаткові фінансові операції компанії, через що призупинилися виплати контрагентам, співробітникам та державі.

Фото: 24 канал

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.