В Українці засудили до 15 років за ґратами чоловіка, який напав на пункт прийому металобрухту та вбив охоронця

В Українці засудили до 15 років за ґратами чоловіка. Він здійснив напад на пункт прийому металобрухту та вбив охоронця. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

36-річного чоловіка визнали винним у скоєнні умисного вбивства та розбійному нападі (п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України).

«Встановлено, що в березні 2021 року в місті Українка Обухівського району засуджений прийшов до пункту прийому металобрухту з метою заволодіння кольоровим ломом металу. Погрожуючи охоронцю фізичною розправою, він змусив останнього відкрити металевий контейнер, де знаходилась мідь та винести її», — наголошують у повідомленні.

Чоловік розумів, що охоронець може повідомити правоохоронців про вказаний злочин. Він взяв металеву арматуру та завдав йому не менше 8 ударів по голові. Останній від завданих травм втратив свідомість.

«Поки засуджений ховав знаряддя побиття, потерпілий отямився. Зловмисник побачивши це схопив металевий предмет та бив ним чоловіка по голові, доки той не впав на землю без свідомості», — йдеться у повідомленні.

У суді прокуророві вдалося довести провину вказаного чоловіка. Найближчі 15 років свого життя він проведе за ґратами.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.