Класи безпеки

В освітніх закладах Київщини вже функціонують 42 «Класи безпеки»

На Київщині на базі закладів освіти функціонують 42 «Класи безпеки», які мають відповідне обладнання та необхідне наповнення. 20 із них відкрили протягом березня-травня 2023 року. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

Так, 12 травня провели відкриття чергового «Класу безпеки» в Київському обласному ліцеї.

У нововідкритому класі відбулося перше заняття, на якому спеціалісти Головного управління ДСНС України в Київській області ознайомили учнів із правилами пожежної безпеки. Зокрема, піротехніки розповіли про вибухонебезпечні предмети та мінну загрозу, працівники медичної служби – про надання медичної допомоги, представники ювенальної превенції нагадали правила дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів.

Крім цього, учні взяли участь у практичній частині заходу. Діти долучилися до гасіння умовної пожежі, де вони відчули себе справжніми рятувальниками. Представники Головного управління ДСНС України у Київській області показали учням, як правильно використовувати вогнегасники та ефективно допомагати один одному в небезпечних ситуаціях. Разом із тим, школярам показали вибухонебезпечні предмети в реальній величині, щоб навчити розпізнавати їх.

Зазначимо, що 11 травня було також відкрито «Клас безпеки» в Дослідницькій гімназії Гребінківської селищної ради Білоцерківського району.

Найбільша кількість таких класів функціонує в Білоцерківському та Обухівському районах, там їх 15 і 10 відповідно.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.